Συναδέλφισσες και συνάδελφοι,
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi9HkrHDgtqi54JXNdIzCV4R1kkpuC2M0f74rUW7GEHW0aqaQdIl_zEgpBpsBjFQ4Fn0H8Su_3I8fwxStNoSdxPYPuP_favxMDBvvDzhlIr_p1rG1_6Lm7_pZocswRi5k7cSXN4-klNzNcC/s1600/images22.jpg)
Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά!
Σας υπενθυμίζουμε την εβδομαδιαία μας συνάντηση, αύριο Παρασκευή 25 Απριλίου στις 18:00, για ενημέρωση μελών σε τρέχοντα θέματα, ανταλλαγή απόψεων, συζήτηση προτάσεων, εγγραφή νέων μελών και οργάνωση μελλοντικών δράσεων.
Η συμμετοχή όλων μας κρίνεται απαραίτητη.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi9HkrHDgtqi54JXNdIzCV4R1kkpuC2M0f74rUW7GEHW0aqaQdIl_zEgpBpsBjFQ4Fn0H8Su_3I8fwxStNoSdxPYPuP_favxMDBvvDzhlIr_p1rG1_6Lm7_pZocswRi5k7cSXN4-klNzNcC/s1600/images22.jpg)
Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά!
Σας υπενθυμίζουμε την εβδομαδιαία μας συνάντηση, αύριο Παρασκευή 25 Απριλίου στις 18:00, για ενημέρωση μελών σε τρέχοντα θέματα, ανταλλαγή απόψεων, συζήτηση προτάσεων, εγγραφή νέων μελών και οργάνωση μελλοντικών δράσεων.
Η συμμετοχή όλων μας κρίνεται απαραίτητη.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου